המכון הדמוקרטי - שיתוף ציבור
מאמרים וידע

המכון הדמוקרטי מציע דרכים חדשות להוראה, הנחיה ועבודה במערכות חברתיות, ארגוניות וחינוכיות. אנו מלמדים ללמד, להנחות ולעבוד אחרת, תומכים בתהליכי הטמעה של הרגלים חדשים לדרך בה עושים דברים.

כתבו עלינו

המכון הדמוקרטי מציע כלים פרקטיים ליצירת קהילות, שיתוף ואחריות בקרב מוסדות שונים ברחבי הארץ.

מוסדות אלו מקבלים לווי צמוד מאיתנו, ואנו מקיימים תהליכים שיתופיים, תוך שימת דגש על אוטונומיה, שייכות, מיפוי צרכים, הובלת שינויים תרבותיים וחינוכיים ומנהיגות.

בימים אלו, המכון מציע את שירותיו לעיריות, מועצות, בתי ספר, וכל גוף שרוצה לבצע תהליכי דמוקרטיה בתוכו ומחוצה לה. המכון לוקח חלק בתהליכי ארגון מחדש, הכוללים את העובדים והציבור כשותפים לתהליך קבלת ההחלטות בו. 

תהליך הENGAGEMENT, לו שותף המכון, כולל בתוכו אקטיביות, יזמות של עובדים ומעורבות.

איך זה עובד? אנחנו מציעים את שירותי הייעוץ השיתופי שלנו, למי שצריך להתייעץ ולחשב מסלול מחדש, מי שמרגיש שהוא רוצה לעשות שינוי, וכמובן – מי שהערכים המובילים אותו הם שיתוף ודמוקרטיה.

 

 

איריס שגיב-ברזני

"זכיתי. זכיתי ללוות יחד עם המכון הדמוקרטי את בית הספר אלהלאל ברהט, בית ספר מקסים שבראשו עומד מנהל צעיר ונמרץ הפועל ללא לאות ליצור חינוך משמעותי לתלמידיו. בית ספר שמוריו מגוייסים להיות חוד החנית למען עתיד התלמידים"

נטע ארלי בן-אור

"יום מלמד, מעמיק ומעורר השראה עם החבר'ה האלופים של המכון הדמוקרטי וסמינר הקיבוצים בהצגה של מחקר הפעולה שלהם בלוד ביחד עם קהילת הסטודנטים בלוד מבית תוצרת הארץ"

שירן בן-יהודה

"כנראה שאם לא היה את המכון הדמוקרטי, לא הייתי הולכת ללמוד חינוך. לא הייתי מגלה שאני מתאימה לאקדמיה ושאקדמיה מתאימה לי. אולי לא הייתי מבינה שאני מורה, ולא הייתי מגלה מהי דרכי להיות מורה. לא הייתי פוגשת מורים נפלאים שבנו עבורי ובהמשך איתי, דרך ללכת בה כדי לצמוח כאשת חינוך"

ליצירת קשר ופרטים נוספים:
התחל"ה - קהילה בארגונים

התחברו:

דילוג לתוכן