“משנה חיים” הוא תיאור של משתתפי הסדנאות שלנו שחוזר על עצמו לא פעם. משהו מאוד מיוחד קורה למשתתפים בסדנאות, גם ברמת החוויה, הרשת המקצועית שנוצרת בין המשתתפים וגם בהזדמנות ליישם בחיי היום-יום המקצועיים והחברתיים את הכלים הנפלאים שהסדנאות מציעות. אנחנו רוצים להנגיש את החוויה הזו לכמה שיותר אנשים וכמובן שגם את הידע והכלים. בואו להכיר את הסדנאות של DemocratExpert.

כעצמאים/ות ואנשי/ות מקצוע בתחומי החברה, הקהילה, העסקים והניהול כדאי שנתעדכן ונלמד, תוך התייחסות לפיתוח ובניית ארגונים הנותנים מענה למציאות המשתנה. את הסדנאות אנחנו מקיימים עם מומחים/ות מרתקים/ות מהארץ ומהעולם שבוער בהן/ם הצעת אלטרנטיבות מעניינות, פריצת דרכים מרעננות לאופן בו מנהלים ומנהלות תהליכי שינוי, בוניית והובלת קהילות, שיפור עבודת הצוותים בארגון, שיפור השימוש בחכמה קולקטיבית בארגונים, תכנון פרויקטים וקידום יזמויות.

איך אפשר לקבל עוד פרטים על הסדנאות?

מלאו את הפרטים ונשמח ליצור קשר לגבי הסדנאות ב-2018

יועצים/ות ארגוניים/ות, מנהלים ומנהלות, יזמים/ות חברתיים/ות ועסקיים/ות, בואו ללמוד גישות, מתודולוגיות וכלים חדשים ומרעננים שמתאימים למציאות מורכבת ודינמית.

סדנאות שהתקיימו בשנים 2015-2017

ריכזנו עבורכן/ם את הסדנאות שקיימנו בשנתיים האחרונות.
קבוצות המעוניינות לקיים את הסדנאות הללו בארגון או בקהילה מוזמנות ליצור עימנו קשר.
תנאים לקיום הסדנאות – מינימום 15 משתתפים בקבוצה וזמינות של המנחים והמנחות.

איך אני מקיים/ת סדנה אצלי בארגון / קהילה?

 

השאר/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

8 + 6 =

בואו להיות חלק מ-DemocratEx - קהילה מקצועית מתפתחת בתחומי ייעוץ ופיתוח ארגוני, הנחיית קבוצות, חשיבה יצירתיות, ניהול והובלת פרויקטים המשתמשת בכלים המתאימים למציאות המשתנה.

המכון הדמוקרטי - חברה וחינוך (ע"ר)

דרך נמיר 149, תל אביב 62507
טלפון: 03-7412729 | פקס: 03-7412723

 di@democratic.co.il