לוגו המכון הדמוקרטי

רקימת סיפור, נרטיב וחזון משותפים

בואו נכונים לספר ולהקשיב, ללמוד ולהבין כיצד סיפורים יכולים להפוך את עבודת הארגון שלנו לדיאלוגית, יוצרת, בונה קהילה, חזון וסיפור חדש ושונה.

תאריך אחרון בו התקיימה הסדנה

15-17.6.2016

מספר מפגשים

שני מפגשים

מינמום משתתפים

20

הזמנה של רועי גל-אור
לסדנת Story Telling
שהתקיימה ביוני 2016

על הסדנה

לחיות וליצור ביחד. נשמע פשוט לא? אז למה לפעמים זה כל כך קשה ליישום?
מדוע ההבדלים והשוני בינינו גורמים לנו לעיתים לחוש פחד, כעס, איום, חוסר שליטה או מיאוס?

בחיינו המשותפים, אם כמשפחה, בעבודה או כחולקים אותה פיסת ארץ, לצד אנשים שונים. סיפורים יכולים לגרום בקלות להרס ולמחלוקת אך בכוחם גם להדריך בהתמודדות עם ההבדלים ,לרפא ולעורר השראה ליצירת מציאות חדשה.

איזה מיומנויות וכלים נרכוש בסדנה?

  • נחקור שוני ותהליכי שינוי ברצינות ובשובבות. נמצא את הקשרים החיים בין הסיפורים לעצמנו ונגלה כיצד עבודת מספר הסיפורים הינה דרך להתפתחות אישית וחברתית ואיך יכולים סיפורים לשרת ולהשפיע על הסביבה בה אנו עובדים וחיים.
  • נתנסה בכלים של סיפור סיפורים.
  • נכיר כלים לסיפור סיפורים מסורתיים, אישיים ומאולתרים.
  • נלמד להשתמש בהם ככלים להידברות, הכלה וחיבור עם הנרטיב. של האחר, ליצירה משותפת של מרחב הקהילתי ואירגוני בואו נכונים לספר ולהקשיב, אולי אפילו לשחק לשיר ולרקוד ונראה אם נוכל לחגוג את ההבדלים והשוני בצורה מתמירה ויוצרת, הבונה קהילה, חזון וסיפור חדש ושונה.

על המנחה

רועי גל-אור ממקימי בית הספר הבינלאומי לסיפור סיפורים בסאסקס אנגליה הנחשב מבין המובילים בעולם ללימוד ומחקר אומנות הסיפור. רועי מלמד את השימוש בסיפורים בתחומי חינוך, ריפוי ,אקולוגיה ושלום. הוא חי באנגליה מופיע ומלמד במקומות שונים בעולם ובשנת 2011 זכה בפרס שלום בזכות עבודתו עם סיפורים באזורי קונפליקט.

איך אני מקיים/ת סדנה אצלי בארגון / קהילה?

 

השאר/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

15 + 1 =

בואו להיות חלק מ-DemocratEx - קהילה מקצועית מתפתחת בתחומי ייעוץ ופיתוח ארגוני, הנחיית קבוצות, חשיבה יצירתיות, ניהול והובלת פרויקטים המשתמשת בכלים המתאימים למציאות המשתנה.

המכון הדמוקרטי - חברה וחינוך (ע"ר)

דרך נמיר 149, תל אביב 62507
טלפון: 03-7412729 | פקס: 03-7412723

 di@democratic.co.il

שתפ/י ב: