לוגו המכון הדמוקרטי

משוני וניכור למגוון באמצעות כלי הסיפור

מיקום הסדנא

טרם נקבע

מחיר למשתתף/ת

1,600 ש”ח

אורך הסדנא

3 ימים

תאריכים

26-28.7.2017

סדנת Story Telling , היא סדנה סוחפת, עשירה בדמיון ובהומור, המביאה כלי חזק לפיתוח תרבות ארגונית, שילמד אתכם לנצל את השונות והעושר האנושי באמצעות בריאת סיפור משותף המגשר על פערים ומטפח את ייחודיותם של המעורבים, סיפור שמחבר קצוות ומניע אנשים ליצור שינוי.

מתודולוגיית הסיפור יכולה לזרוע אופטימיות ולהניע קבוצות מנקודה של שוני וניכור לחיבור. דווקא כיום בעידן של פילוג ומחלוקות עלינו למצוא דרך ליצור סיפור משותף שמחבר אנשים.

בסוף הסדנה:

  • איך מספרים סיפור? – נלמד לספר סיפור באופן רותם ומעורר השראה עבור השומעים.
  • שוני מול ייחודיות – נמצא את הקשרים החיים בין הסיפורים לעצמנו ונגלה כיצד עבודת מספר הסיפורים מאפשרת התפתחות אישית וחברתית ואיך סיפורים יכולים  לשרת ולהשפיע על הסביבה הארגונית והמקצועית בה אנו נמצאים.
  • ארגז הכלים של מספר הסיפורים – נתנסה בכלים השונים ונבין איך להפוך אותם לשימושיים בסביבת העבודה שלנו ונסקור את סוגי הכלים לסיפור: סיפורים מסורתיים, אישיים ומאולתרים.
  • הסיפור ככלי – נלמד ונתרגל שימוש בסיפורים ככלים להידברות, הכלה וחיבור עם הנרטיב של האחר כדי ליצור מרחב קהילתי וארגוני משותף.

על המנחה:

 

רועי גל-אור
מספר סיפורים. ממקימי בית הספר הבינלאומי לסיפור סיפורים בסאסקס אנגליה הנחשב מבין המובילים בעולם ללימוד ומחקר אומנות הסיפור.

שתפ/י ב: