למנף את העשייה החברתית

לימודי חינוך לאנשים ונשים מובילים בחיים

קחו את כל מה שאתן אוהבות – העשייה החברתית, ההשפעה הערכית והיכולת להנהיג – ופשוט מנפו את זה. אנו מכירים בניסיונכם/ן החינוכי ובמחויבותכם/ן החברתית ורוצים לרתום אותם להכשרה אקדמית בחינוך מוטה עתיד. תכנית ייחודית לעובדים/ות ומתנדבים/ות בתנועות ובארגוני נוער הכוללת לימודים יצירתיים שייתנו לכם/ן כלים להיות מנהיגים ומנהיגות חדשניים/ות בכל תחום בו תעסקו.

אל תלמד/י היום כמו שלמדו אתמול

לימוד “אקדמציאות”

תכני אקדמית ברמה גבוהה לתואר ראשון, לימודי חינוך (B.Ed) ותעודת הוראה המכשירה א/נשי חינוך עם רוח אלטרנטיבית המחוברים ומחוברות לשטח. היא עושה חיבור עמוק בין לימודים אקדמיים גבוהים למציאות בשטח ומכירה מעשית בידע שצברתם/ן ובעבודתכם/ן היומיומית. זו חווית לימודים יוצאת דופן שתעשיר ותמנף את עשייתכם/ן.

אתם גם מורים וגם תלמידים

בתכנית נלמד בלמידה אקטיבית: אתם שותפות בידע ומי שאתן הוא חלק מעצב בתהליך הלימוד. זוהי למידה מתקדמת שמתמקדת לא רק בידע אלא גם במיומנויות וערכים ומלמדת איך לחשוב ולא מה לחשוב.

העבודה שלכם
מוכרת אקדמית

עבורנו, תנועות וארגוני נוער הינן “בתי ספר” לניהול וחינוך מעשי. אנו מכירים בעיסוקכם בחינוך. הדרכה ועשייה חברתית ו/או פוליטית כחלק משעות התנסות ולכן הלמידה היא של יומיים בשבוע.

תנאים של חממה

אנו יוצרות מסגרת תומכת של קבוצת למידה קטנה בה אנו מטפחות ומלוות אתכם באופן אישי וקבוצתי. התכנית תאפשר לכם לגבש השקפת עולם חינוכית ולרכוש כלי חשיבה, ניתוח וביטוי שידרשו מכם כדי לסחוף אחריכם את סביבתכם/ן. במסגרתה גם תתנסו בהפקת מיזם חינוכי או חברתי.

לימודי התמחות – אז והיום:
היסטוריה והחברה הישראלית

התוודעות למנעד רחב של תקופות ונושאים היסטוריים, המאירים הן את העבר והן את ההווה אשר מהווה בסיס לפיתוח של חשיבה ביקורתית ולחוויה של גילוי ומשמעות, בכל מסגרת בה תפעלו

למידת עמיתים –
חשוב גם עם מי נלמד

בתכנית תפגשו סטודנטים וסטודנטיות, מרצים ומרצות בעלי השקפה חברתית, חדורי מוטיבציה לשנות את פני החינוך והחברה. תחוו אווירה של סקרנות יצירתית וסוחפת המובילה ללמידה משמעותית ולהישגים אקדמיים.

השאר/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

תנועות נוער וארגונים שותפים

תנאי קבלה

ראיון עם צוות התכנית ועמידה בתנאי הקבלה של סמינר הקיבוצים הכוללים: ממוצע בגרות 90 (בניהול עיסקי מעל 95 אין צורך בפסיכומטרי).

טל’ 03-7412729
talf@democratic.co.il

למנף את העשייה החברתית

אפשר להביא אל האקדמיה את העשייה החברתית שלך