תעיר את האקטיביסט שבך

הכשרה להוראה מתקדמת לצעירים שרוצים להוביל שינוי

יש הרבה סיפוק בלהיות אדם המחולל שינוי חברתי, בייחוד בשדה החינוך. אנו מציעים לכן הכשרה בחינוך מוטה עתיד ואימוץ כלי חשיבה יצירתיים שיאפשרו לכם להיות מובילי חינוך. באמצעותם תוכלו להטמיע פדגוגיות חדשניות, להפיץ ערכים חברתיים וכן.. גם להנות מכך!

אל תלמדי היום כמו שלמדו אתמול

לימוד “אקדמציאות”

החממה עושה חיבור עמוק בין הלימודים האקדמיים למציאות המקצועית. זוהי תכנית אקדמית ברמה גבוהה לתואר ראשון, לימודי חינוך (B.Ed) ותעודת הוראה של סמינר הקיבוצים, המכשירה אנשי חינוך עם טאצ’ אלטרנטיבי המחוברים לשטח. היא מציעה לכם חוויית לימודים יוצאת דופן במסגרתה תלמדו שיטות למידה חדשניות, תיפגשו עם דמויות מובילות בעולם החינוך והיזמות החברתית ותסיירו בפרויקטים פדגוגיים מתקדמים.

לשבור את מעגל
הלמידה הפאסיבית

דרך הלימוד בתכנית היא למידה אקטיבית בה אתן שותפות בידע ומי שאתם הוא חלק מעצב בתהליך הלימוד. זוהי למידה מתקדמת שמתמקדמת לא רק בידע אלא גם במיומנויות וערכים ומלמדת איך לחשוב ולא מה לחשוב.

הכל קשור – גם
עבודה ולימודים

תפיסת העולם שלנו דוגלת בשילוב לימודים ועבודה ואנו תומכים בכך באמצעות מערכת שעות גמישה ולמידה של יומיים בשבוע. אנו גם מכירים בעיסוק בחינוך, הדרכה ועשייה חברתית ו/או פוליטית כחלק משעות התנסות.

תנאים של חממה

אנו יוצרים מסגרת תומכת של קבוצת למידה קטנה בה אנו מטפחים ומלווים אתכם באופן אישי וקבוצתי. היא תאפשר לכם לגבש השקפת עולם חינוכית ולרכוש כלי חשיבה, ניתוח וביטוי שידרשו מכם כדי לסחוף אחריכם את סביבתכם. במסגרתה גם תתנסו בהפקת מיזם חינוכי או חברתי.

למידת עמיתים –
חשוב גם עם מי לומדים

בתכנית תפגשו סטודנטים ומרצות בעלי השקפה חברתית, חדורי מוטיבציה לשנות את פני החינוך והחברה. תחוו אווירה של סקרנות יצירתית וסוחפת המובילה ללמידה משמעותית ולהישגים אקדמיים.

השאר/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

תנאי קבלה

ראיון עם צוות התכנית ועמידה בתנאי הקבלה של סמינר הקיבוצים הכוללים: ממוצע בגרות 90 (בניהול עיסקי מעל 95 אין צורך בפסיכומטרי).

טל’ 03-7412729
talf@democratic.co.il

תעירי את האקטיביסטית שבך

הכשרה להוראה מתקדמת לצעירים שרוצים להוביל שינוי