תמיד רצית לשנות את בית ספר?
בוא נצא לדרך!

תכנית אמיצים

תוכנית אמיצים לא קיימת במכון, יתכן ובעתיד נחזיר אותה לפעולה.
נכון להיום קיימת תוכנית להקמת בתי ספר. 

לפרטים נוספים אודות התוכנית, הכנסו לקישור >>

ללוות את המובילים

מערכת החינוך הציבורית בשלה לשינוי, כל שנותר הוא ללוות ולחזק מנהלי בתי ספר במסעם האמיץ להגשמת חזונם הפדגוגי והארגוני.  כאן מדובר בהחלט במסע אחר, לא אימוץ והדבקה של רכיב חדשני למסגרת קיימת אלא בנייה של מסגרת מקיפה, תפיסה שונה של קשר תלמיד-מורה, יצירת קהילה מקצועית תוססת ותרבות בית ספרית אחרת. אמיצים מתאימה למנהלים בשלים, עם חזון חינוכי, שרוצים יד מסייעת בדרכם להגשמתו.

כדי ליצור שינוי אמיתי אנו יודעים לרתום לטובת בית הספר את כל הגורמים – את מנהלי בתי הספר, את המורים, את ההורים, את הרשויות המקומיות ואת משרד החינוך באמצעות כלים ייחודיים שפיתחנו ליצירת יחסי אמון, שיתוף פעולה והערכה הדדית.

תוכנית אמיצים מלווה בתי ספר בהנעת תהליכי שינוי עמוקים ומקיפים בבתי ספר. אנו מציעים תמיכה רוחבית ומקיפה הנוגעת בכל תחומי השינוי: החינוכי, הארגוני והקהילתי.

קראו עוד

תכנית אמיצים פועלת, בשיתוף הרשות המקומית, להקמת בתי ספר חדשניים שישמשו מגדלור חינוכי, יזניקו את המערכת קדימה ויציבו סטנדרט חינוכי חדש ביישוב.

קראו עוד

ההורים הם גורם מרכזי בהצלחת תהליכי שינוי בבית הספר. אנחנו הופכים אותם לסוכני שינוי שיזניקו את בית הספר קדימה ויפעלו, בשיתוף הצוות החינוכי, להצלחתו.

קראו עוד

רוצים עוד מידע? פנו אלינו

Logo

המכון לחינוך דמוקרטי ישראל

דרך נמיר 149, תל אביב 62507 | טלפון: 03-7412729  | פקס: 03-7412723
www.democratic.co.il | ide@democratic.co.il

13 + 6 =