הגיל הרך

חינוך בגיל הרך המשלב בין פיתוח אישי לערכים חברתיים יצייד את מבוגרי המחר בחשיבה יצירתית ויכולת שיתוף פעולה שיאפשרו להם למצוא בעצמם ומתוכם את הידע, הכישורים והמיומנויות הדרושים להתמודדות עם אתגרי המחר.

חינוך בגיל הרך הינו השקעה בעולם טוב יותר. הגיל הרך הוא הבסיס להתפתחות, שם מתעצבת חשיבתו, נבנים יכולותיו, ערכיו ויכולות התקשורת ושיתוף הפעולה שלו עם סביבתו. הובלת שינוי בגיל הרך תביא לשינוי מהותי לא רק ברמת הפרט אלא בקהילה ובסביבה בה אנחנו חיים. אנו מציעים לגנים חינוך המותאם למאה ה-21. המודלים הפדגוגיים איתם אנו עובדים משלבים בצורה מאוזנת בין ההתפתחות האישית של הפרט לבין ערכים חברתיים וסביבתיים. המודלים מעודדים פיתוח חשיבה עצמאית, יצירתיות ויכולת התמודדות עם אתגרים יחד עם יכולות חברתיות ומודעות לסביבה. המומחים של תחום גיל הרך במכון עוסקים בייעוץ למדיניות בגיל הרך, פיתוח מודלים חדשניים המשלבים יתרונות מהזרמים החינוכיים המסורתיים של הגיל הרך ומסייעים בהטמעה בגנים של מודלים אלו באופן בו הגננת מובילה בוחרת את השילוב הנכון לה ומיישמת אותו בגן וצוות הגן כולו שותף לעשייה.

מחקר ופיתוח של כלים ויישומים לגן הילדים המגובה בהתנסויות בשטח של גני מגדלור המספקים משוב מתמשך למפתחים

תכנית
תיבת
נוח

עבודה ברמת מדיניות גיל הרך, בשיתוף עם משרד החינוך. סיוע לרשויות וישובים בעיצוב ותכנון תהליכי שינוי.

מדיניות
בגיל
הרך

מודל חינוכי אינטגרטיבי המפתח חשיבה, התמודדות ודיאלוג בגן הילדים. עבודה עם צוות הגן המסייע בהטמעת חדשנות במרחב הגן.

הטמעת
חדשנות
בגנים

ליווי וייעוץ לגנים לגילאי לידה עד שש (שאינם מקבלים ליווי ממוסד). סיוע בפיתוח מודל ייחודי המתאים לגן בהתאם לקהילה בה הוא פועל והפיכתו לגן פרוגרסיבי המכין את ילדיו לאתגרי המחר.

השאר/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

8 + 4 =

שינוי גודל גופנים
ניגודיות