אודות

במציאות המורכבת בה אנו חיים יש צורך בפתרונות חדשים בכל תחומי הפעילות: החינוכיים, החברתיים-קהילתיים והארגוניים.

רשויות מקומיות, ארגונים עסקיים וחברתיים, בתי ספר, הם חלק ממארג חברתי מרובה שחקנים ובו השפעות הדדיות קשות לחיזוי המאתגרות את המנהיגות על בסיס יום יומי. עבורנו, מורכבות המציאות היא הזדמנות ליצירת שינוי חברתי, במה לביטוי מגוון, לעידוד דיאלוג וליצירת מצע מוסכם שיכנס את כולם למאמץ משותף. מסייעים לכם לבנות תרבות של אנשים פעילים בקהילותיהם, המנהלים דיאלוג עם האחר ויודעים להתחדש ולהוביל תהליכי צמיחה ושינוי ברי קיימא. אנו הופכים ידע, פדגוגיות וטכנולוגיות חברתיות חדשניות לכלים מעשיים המניעים תכניות חינוכיות, חברתיות ותרבותיות ומתאימים עבורך את התמהיל הרלוונטי ביותר בשבילך.

WorldBlu תו תקן לארגון דמוקרטי

אנו הארגון הישראלי הראשון שקיבל הכרה כ”ארגון עבודה מבוסס חופש” על ידי הארגון הבינלאומי WorldBlu בהכרזה השנתית שהתקיימה באיווה בארה”ב ב-10/4/2018. אנו שייכים עכשיו למשפחה של 20 ארגונים חדשים מכל העולם המצטרפים ל-160 ארגונים שקיבלו תו זה ב 12 השנים האחרונות.

כמיליון עובדים בעולם הם חלק מארגונים יוצאי דופן המקדמים תרבות ארגונית של דמוקרטיה וחופש המגובה במערכות ובפרקטיקות יומיומיות ההופכות את מקום העבודה למרחב לביטוי אישי, יצירה, הנאה והשפעה.

קרא עוד

השאר/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

11 + 1 =

שינוי גודל גופנים
ניגודיות